Historia

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku międzynarodowym, jednak działalność firmy została zarejestrowana w Polsce w maju 2019 roku. Od razu ruszyliśmy z produkcją naszych e-rowerów. Pierwsza strona internetowa ruszyła kilka miesięcy później.

About us image

W grudniu 2020 roku system Zarządzania Jakością w firmie został zweryfikowany przez ISO, czyli Międzynarodową Organizację Normalizacyjną zrzeszająca 163 państw w celu usprawnienia i podniesienia jakości usług. Firma JOBO Europse Sp. z o.o. spełnia wymagania normy ISO 9001:2015 do prowadzenia działalności w zakresie produkcji i sprzedaży rowerów elektrycznych. Co to oznacza? Najwyższą jakość i światowy standard naszych produktów. 

Dlaczego oferujemy aż 6 modeli JOBOBIKE? Bo to rowery elektryczne projektowane pod różnorodne potrzeby (e)rowerzystów. Oferujemy ebike’i damskie i męskie; dla fanów mocy silnika Bafang i dla aktywnych seniorów; do jazdy w mieście, w górach i w skate parkach.
Każdy model JOBOBIKE można przetestować osobiście. Napisz na info@jobobike.pl lub zadzwoń pod 459 389 707 - - umów bezpłatną jazdę próbną. 

About us image
Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany