Skorzystaj rabatu 460 zł! Kup online 2 dowolne rowery z kodem "2BIKES"

Bezpłatna dostawa

BEZPŁATNA DOSTAWA

Oferujemy bezpłatną przesyłkę wszystkich modeli JOBOBIKE na terenie całej wspólnoty Unii Europejskiej.

14 dni na zwrot

14 DNI NA ZWROT

Masz 2 tygodnie na spokojne sprawdzenie mocy rowerów JOBOBIKE.

Gwarancja jakości

GWARANCJA JAKOŚCI

Spełniamy międzynarodowe wymagania normy ISO 9001:2015

100% zadowolonych klientów

OBSŁUGA KLIENTA

Skontaktuj się z nami pod numerem
459 389 707 lub na info@jobobike.pl

Nasi Klienci

JOBOBIKE Robin - elektryczny fat bike

Robin sprawuje się doskonale, tzn. spełnia moje oczekiwania! Przejechałem 50 km, głównie drogi polne i leśne, 20% asfalt. Bateria ze 100% –> 80%, a opony sprawdzają się bez zarzutu.

Witold

JOBOBIKE Henry - elektryczny rower miejski

Otrzymałem rower JOBOBIKE Henry kilka dni temu i jeżdżę na jednym ładowaniu baterii już ponad 100 km. Jestem bardzo zadowolony, działa bardzo dobrze, a wygląda jeszcze lepiej. Pozdrawiam!

Grzegorz

JOBOBIKE Eddy - składany fat bike

Super rowery. Na grubszych oponach fat bike'a jeździ się zupełnie inaczej. A składany fatbike, jak EDDY to mega praktyczny pomysł. Odjazd!

Michał

JOBOBIKE Bruno - rower górski

Takie wyjazdy w góry to ja rozumiem :)

Kamil

Eddy na plaży

Kupiłam Eddiego z myślą o codzinnym jeżdżeniu na rowerze i wyjazdach. Świetnie sprawdza się w każdym terenie, grupe opony mają same zalety, a po włączeniu wspomagania można więcej przejechac i zobaczyć, poczuć więcej wiatru we włosach. I do tego fajnie wygląda.

Marlena

Eddy

Fatbike doskonale nadają się na jazdę w naszej leśnej, rodzinnej miejscowości! Tym rowerom żadna droga nie straszna, polecamy!

Paula i Ania

Henry

Henry, mój ulubiony model Jobobike, dojeżdżam codziennie  do pracy, mam z tgo same korzyści, nie wydaję na paliwo,  dbam o formę. Polecam, kupiłem ten z większą baterią, którą ładuję raz na 2 tygodnie.

Adam

Robin

Polecam ten rower, grube opony świetnie sprawdzają się w piachu i błocie. Rower dobrej jakości, mocna beteria.

Krzysiek

Sam

Polecam ten rower elektryczny, jest lekki, łatwo zapakować go do auta lub do kolejki. Chowam go pod biurko w pracy. Ma bardzo wygodne siodełko. 

Ania

Eddy

Eddy to najlepszy rower  na podmiejski teren. Podjeżdzam nim codziennie do pracy. Bateria  bardzo mocna, ładuję ją raz na tydzień.

Marek

Eddy

Fatbike doskonale nadają się na jazdę w naszej leśnej, rodzinnej miejscowości! Tym rowerom żadna droga nie straszna, polecamy!

Ania & Paula

Joboblog

3 sposoby, jak przygotować się do wycieczki z e-rowerem

3 sposoby, jak przygotować się do wycieczki z e-rowerem

Czym różnią się przygotowania na wycieczkę, gdy zamiast klasycznego jednośladu, zabieramy w podróż rowery z silnikiem? Sprawdziliśmy to testując wybrane modele JOBOBIKE. Oto 3 sposoby, jak sprawić, żeby Twoja podróż z ebike’iem była równie przyjemna co jazda na samym e-rowerze.

Zobacz więcej

FAT BIKE – jaki to typ roweru? Jak z niego korzystać?

FAT BIKE – jaki to typ roweru? Jak z niego korzystać?

Najpewniej znasz już rower typu fatbike. Ze sklepowych wystaw, z reklamowych zdjęć, z filmów w internecie, w których cykliści testują ten typ jednośladu w ekstremalnych warunkach. Szerokie obręcze, dużo pękatej gumy, potężny widelec… czym tak naprawdę jest ten rower na grubych oponach?

Zobacz więcej

JOBO Europe z certyfikatem ISO 9001:2015

JOBO Europe z certyfikatem ISO 9001:2015

Stale polepszamy jakość naszych usług i usprawniamy proces produkcji i sprzedaży rowerów elektrycznych JOBOBIKE. Dlatego, w ciągłym procesie doskonalenia, zdecydowaliśmy się więc na wdrażanie systemu zarządzania jakością wg. międzynarodowego standardu ISO 9001:2015.

Zobacz więcej