Witamy na stronie internetowej JOBOBIKE.


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą współpracy dla dystrybutorów.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji rowerów elektrycznych na rynku europejskim, a także amerykańskim. W swojej ofercie posiadamy e-bike'i doskonale dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dbamy o najwyższy poziom usług oraz dążymy do stałego poszerzania naszego asortymentu.
Obecnie na rynku polskim współpracujemy z ponad 30 partnerami i nieustannie poszerzamy sieć partnerską. Z roku na rok odnotowujemy kilkudziesięcioprocentowe wzrosty sprzedaży i przewidujemy, że w kolejnych latach trend ten utrzyma się nawet z mocniejszym wzrostem. Polityka dla naszych Partnerów jest przejrzysta i klarowna.
 • ROBIN_Rower_Elektryczny_Fatbike
  JEŻELI CHCESZ SPRAWIĆ, ABY TWOJA OFERTA SKLEPOWA BYŁA BARDZIEJ ATRAKCYJNA
  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
  MAMY OFERTĘ BIZNESOWĄ DLA: SKLEPÓW STACJONARNYCH I INTERNETOWYCH ORAZ
  SERWISÓW ROWEROWYCH
  W następnym roku wprowadzamy kolejne trzy modele rowerów, które z pewnością
  wzbudzą ogromne zainteresowanie klientów polskich i zagranicznych.
 • 26_Cali_Rower_Elektryczny_Męski

  Pierwszy z nich to w pełni wysposażony, lekki i uniwersalny e-bike zbudowany na obniżonej ramie, który pozwoli na komfortową jazdę zarówno w mieście jak i na utwardzonych duktach poza nim.
 • JOBOBIKE_Rower_Elektryczny
  Kolejna nasza propozycja na nadchodzący sezon to elektryczny rower cargo na 20-calowych kołach, wyposażonych w opony o szerokości 3 cali. Posiada on wyjątkowo duży bagażnik, którego maksymalne obciążenie wynosi aż 50 kg.
 • JOBOBIKE_Skladany_Rower_Elektryczny_Miejski
  Ostatnią nowość w ofercie JOBOBIKE stanowi miejski fatbike zbudowany na niskiej ramie. Będzie on idealnym e-bike'iem dla osób, które cenią sobie zarówo funkcjonalność roweru, jak i maksymalny komfort użytkowania.
Obserwując rynek i śledząc trendy, jesteśmy w stanie przewidzieć, że wszystkie powyższe propozycje będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy rowery testowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz przekierowanie ruchu w sieci na ich kanały sprzedaży, a także materiały marketingowe, szkolenia z zakresu zagadnień technicznych związanych z rowerami JOBOBIKE oraz przejrzystą politykę cenową.


Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany