Document
Model Typ cechy wysokości sceny Nośność Rozmiar ramy w calach
Sam Składany Rower Elektryczny Miejski Lekki & Przenośny 150-165 Miejskim, Wiejskim, Górskim 120 kg 17 - 18"
Eddy, Eddy-x, Robin Rower Elektryczny Fatbike Fatbike 175-185 Górskim, Miejskim, Wiejskim 120 kg 19 - 20"
Linda/Lyon Miejski Rower Elektryczny Damski/Męski Centralnie zamontowany silnik 165-175 Miejskim, Wiejskim, Górskim 120 kg 17 - 18"
Henry Miejski Rower Elektryczny Męski Centralnie zamontowany silnik 175-185 Miejskim, Wiejskim, Górskim 120 kg 19 - 20"
Bruno Rower Elektryczny MTB Centralnie zamontowany silnik 155-170 Górskim, Miejskim, Wiejskim 120 kg 15 - 16"
Viva Lekki Rower Elektryczny Miejski Lekki 150-165 Miejskim, Wiejskim, Górskim 120 kg 17 - 18"
Romer Elektryczny Rower Użytkowy Użytkowy & Fatbike 160-170 Górskim, Miejskim, Wiejskim 120 kg 25 - 26"
Commuter Miejski Rower Elektryczny Step Thru & Miejski 160-170 Miejskim, Wiejskim, Górskim 120 kg 19 - 20"
Transer Rower Cargo Elektryczny Cargo 160-170 Górskim, Miejskim, Wiejskim 150 kg 19 - 20"

Składany Rower Elektryczny Miejski Dla Seniora

SAM – składany rower elektryczny na 20-calowych kołach, ważący jedynie 23,5 kg. Sam wyposażony jest w amortyzację w widelcu oraz w sztycy podsiodłowej, a także w szerokie siodełko, co gwarantuje komfort jazdy. Silnik SAMA znajduje się w tylnej piaście.


Rower Elektryczny MTB

Rozpocznij swoją prawdziwą przygodę!Ciesz się wiatrem we włosach i otaczającą Cię przyrodą, jeżdżąc na designerskim rowerze elektrycznym. Rower Elektryczny MTB zapewni Ci zarówno dawkę sportu, jak i dobrego stylu.Wypróbuj i ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy.
 • EDDY_-_Skladany_Rower_Elektryczny_Fatbike
  JOBOBIKE EDDY

  JOBOBIKE EDDY - terenowy rower składany, wyposażony w silnik w tylnej piaście, 20-calowe koła i opony o szerokości 4 cali. Posiada pełną amortyzaję, co pozwala na komfortowe pokonywanie najtrudniejszych tras.
 • EDDY X_-_Skladany_Rower_Elektryczny_Fatbike
  JOBOBIKE EDDY X


  JOBOBIKE EDDY X – składany e-bike typu fatbike, konstrukcyjnie zbliżony do modelu Eddy. Zastosowano w nim jednak rozwiązania, które sprawiają, że jego cena oraz design są atrakcyjniejsze.
 • BRUNO_-_Rower_Elektryczny_MTB
  JOBOBIKE BRUNO

  JOBOBIKE BRUNO - lekki, górski e-bike z silnikiem centralnym. Posiada amortyzowany widelec i 26-calowe koła. Odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
 • ROBIN_-_Rower_Elektryczny_Fatbike
  JOBOBIKE Robin

  JOBOBIKE ROBIN - fatbike na 26-calowych kołach. Posiada amortyzację w widelcu i silnik w tylnej piaście. Idealny e-bike do jazdy w terenie.

Miejski Rower Elektryczny Męski

LYON – rower elektryczny dla mężczyzn, którzy cenią sobie wyjątkowy design i wygodę. Zbudowany na niskiej ramie oraz 26-calowych kołach. Posiada amortyzowany widelec oraz centralny silnik Bafang.

Henry - miejski rower elektryczny dla wymagających mężczyzn. Zbudowany na prostej ramie w klasyczny, grafitowym, kolorze oraz na 28-calowych kołach. Wyposażony w silnik centralny Bafang.Miejski Rower Elektryczny Damski

Linda - damski rower elektryczny, zbudowany na niskiej ramie w białym kolorze i 26-calowych kołach. Wyposażony jest w silnik centralny i amortyzowany widelec. Doskonały dla nowoczesnej, stylowej kobiety.

rower cargo elektryczny

Transer - Zaprojektowany z myślą o wygodnym przemieszczaniu się z pasażerami. Idealnie sprawdzi się dla rodzin z 1-2 dzieci, a także dla tych, którzy muszą przewieźć coś więcej niż tylko siebie.

Romer - nowo zaprojektowany elektryczny rower użytkowy marki JOBOBIKE. Model Romer zaspokaja wszystkie potrzeby związane z niedzielną przejażdżką, zakupami czy wycieczkami po górach.

Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany