JOBOBIKE Rower Elektryczny MTB Szczęśliwa Jazda

rower-elektryczny-mtb-jobobike-bruno
JOBOBIKE BRUNO
rower-elektryczny-mtb-jobobike-eddy-2
JOBOBIKE EDDY
rower-elektryczny-mtb-jobobike-robin-2
JOBOBIKE ROBIN
rower-elektryczny-mtb-jobobike-bruno-2
JOBOBIKE BRUNO
rower-elektryczny-mtb-jobobike-eddy-1
JOBOBIKE EDDY
rower-elektryczny-mtb-jobobike-robin-1
JOBOBIKE ROBIN
Rower elektryczny MTB to idealny wybór dla osób, które uwielbiają eksplorować górskie tereny, utrzymując szybkie tempo, zapewniające odpowiednią dawkę adrenaliny.

Rowerem ze wspomaganiem elektrycznym podjedziesz pod nawet najbardziej strome wzniesienie, oszczędzając siły, dzięki czemu możesz wydłużyć trasę swojej przejażdżki.

E-bike waży więcej od roweru tradycyjnego, ze względu na baterię i silnik, które są jego nieodłącznymi elementami. Środek ciężkości roweru elektrycznego znajduje się nisko, co skutkuje większą stabilnością jednośladu. Dzięki temu prowadzenie roweru jest łatwiejsze i pewniejsze, co daje poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza mniej doświadczonym rowerzystom.

Jazda rowerem elektrycznym po górach zapewnia trening innego rodzaju, niż jazda tradycyjnym rowerem MTB. Korzystasz ze wspomagania elektrycznego, więc mniej się męczysz, ale za to podjeżdżasz pod większe góry, osiągasz wyższe prędkości, jedziesz dalej i dłużej. Taki trening jest treningiem bardziej wytrzymałościowym, niż siłowym. Pamiętaj, że jeżeli chcesz korzystać z roweru elektrycznego tak jak z tradycyjnego, możesz wyłączyć wspomaganie i polegać jedynie na sile swoich nóg. Elektryczny rower górski możesz wykorzystać też do codziennych dojazdów do pracy. Niska waga, designerski wygląd i doskonałe oprzyrządowanie pozwolą Ci cieszyć się Twoim e-rowerem także na ulicach miast. Korzystanie z roweru elektrycznego jest zdecydowanie tańsze od korzystania z samochodu, a pozwala ominąć korki, zaczerpnąć świeżego powietrza i żyć ekologicznie. Cena e-bike’a jest wyższa od ceny tradycyjnego roweru, ale zdecydowanie niższa od ceny samochodu. Rower elektryczny nie podlega też obowiązkowym ubezpieczeniom.

To wszystko brzmi wspaniale, więc zastanawiasz się czy rower elektryczny posiada w ogóle jakieś wady? Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na dużym wysiłku fizycznym, zakup roweru elektrycznego, który z reguły jest droższy od roweru tradycyjnego, może nie być dla Ciebie opłacalny.

Rower Elektryczny MTB Artykuły Powiązane

Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany