Skontaktuj się z nami – mailowo bądź telefonicznie – wyślemy

link do płatności na raty


sales@jobobike.pl

+48 459 389 729
Szczegóły poniżej:
RATY CREDIT AGRICOLE – KROK PO KROKU :
 • WYBIERZ TOWAR I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
  Wybierz interesujący Cię model roweru i skontaktuj się z obsługą klienta. Wygenerujemy dla Ciebie specjalny link i wyślemy na podanego maila. System pokaże Ci kwotę miesięcznej raty oraz symulację innych szczegółów oferty kredytowej.
 • WYPEŁNIJ I WYŚLIJ WNIOSEK
  Wpisz w odpowiednie pola formularza:
  swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, datę ważności dowodu, numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
  swoje dane adresowe: aktualny adres zamieszkania i korespondencyjny,
  aktualne dane o swoich dochodach (w tym NIP zakładu pracy/ firmy), Twoje stałe wydatki miesięczne, liczbę osób na utrzymaniu oraz zobowiązania, które masz: kredyty i pożyczki, a także limity w koncie, karty kredytowe, itp.
  Pamiętaj! Uzupełnij wniosek uważnie na podstawie danych zawartych w Twoim dokumencie tożsamości, tj. dowodzie osobistym. Bez żadnych skanów dokumentów, oraz przesyłek z dokumentami od kurierów.
 • INFORMACJA O DECYZJI KREDYTOWEJ
  Decyzję otrzymujesz kilkanaście sekund później od wypełnienia krótkiego formularza.
  Uzupełnij brakujące informacje o produkcie, ustal konkretne parametry kredytu.
  Jeżeli wymagane jest dołączenie dokumentów dochodowych, otrzymasz taką informację na ekranie. Następnie kliknij "Wybierz dokumenty dochodowe" i wskaż dokumenty potwierdzające dochód klienta, które dołączysz w późniejszym etapie do wniosku.
  Pobierz umowę kredytową na swój pulpit. Zapoznaj się z jej treścią I zaakceptuj ją za pośrednictwem otrzymanego kodu SMS .
 • CIESZ SIĘ ZAKUPAMI
  Zamówiony towar zostanie wysłany przez nas niezwłocznie po zawarciu umowy.
  Informujemy, że szczegółowe warunki Kredytu Standardowego określa umowa zawierana pomiędzy Klientem, a daną Organizacją Finansującą.
 • Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
  Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
  Email został zerejestrowany