Skontaktuj się z nami – mailowo bądź telefonicznie – wyślemy

link do płatności na raty


sales@jobobike.pl

+48 459 389 729
Szczegóły poniżej:
RATY Raty 0% z Przelewy24 – KROK PO KROKU :
 • WYBIERZ TOWAR I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
  Kiedy zdecydujesz, który model e-bike’a w naszym sklepie, jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, wystarczy, że wybierzesz opcję płatności e-raty 0% podczas składania zamówienia. Następnie określisz, na ile miesięcy chcesz rozłożyć płatność – od 3 do 36 miesięcy. Dzięki temu możesz dostosować raty do swoich indywidualnych możliwości finansowych.
 • WYPEŁNIJ I WYŚLIJ WNIOSEK
  Po wybraniu opcji e-rat zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie wypełnisz prosty formularz kredytowy. Nie musisz się martwić o skomplikowane formalności. Cały proces weryfikacji wniosku trwa zaledwie kilkanaście minut. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu, akceptujesz umowę online. Bank natychmiast finansuje transakcję, przekazując środki na nasze konto, a Ty możesz cieszyć się nowym rowerem elektrycznym bez czekania.
 • CIESZ SIĘ ZAKUPAMI
  Zamówiony towar zostanie wysłany przez nas niezwłocznie po zawarciu umowy.
  Informujemy, że szczegółowe warunki Kredytu Standardowego określa umowa zawierana pomiędzy Klientem, a daną Organizacją Finansującą.
 • RATY CREDIT AGRICOLE – KROK PO KROKU :
 • WYBIERZ TOWAR I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE
  Wybierz interesujący Cię model roweru i skontaktuj się z obsługą klienta. Wygenerujemy dla Ciebie specjalny link i wyślemy na podanego maila. System pokaże Ci kwotę miesięcznej raty oraz symulację innych szczegółów oferty kredytowej.
 • WYPEŁNIJ I WYŚLIJ WNIOSEK
  Wpisz w odpowiednie pola formularza:
  swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, datę ważności dowodu, numer telefonu komórkowego i adres e-mail,
  swoje dane adresowe: aktualny adres zamieszkania i korespondencyjny,
  aktualne dane o swoich dochodach (w tym NIP zakładu pracy/ firmy), Twoje stałe wydatki miesięczne, liczbę osób na utrzymaniu oraz zobowiązania, które masz: kredyty i pożyczki, a także limity w koncie, karty kredytowe, itp.
  Pamiętaj! Uzupełnij wniosek uważnie na podstawie danych zawartych w Twoim dokumencie tożsamości, tj. dowodzie osobistym. Bez żadnych skanów dokumentów, oraz przesyłek z dokumentami od kurierów.
 • INFORMACJA O DECYZJI KREDYTOWEJ
  Decyzję otrzymujesz kilkanaście sekund później od wypełnienia krótkiego formularza.
  Uzupełnij brakujące informacje o produkcie, ustal konkretne parametry kredytu.
  Jeżeli wymagane jest dołączenie dokumentów dochodowych, otrzymasz taką informację na ekranie. Następnie kliknij "Wybierz dokumenty dochodowe" i wskaż dokumenty potwierdzające dochód klienta, które dołączysz w późniejszym etapie do wniosku.
  Pobierz umowę kredytową na swój pulpit. Zapoznaj się z jej treścią I zaakceptuj ją za pośrednictwem otrzymanego kodu SMS .
 • CIESZ SIĘ ZAKUPAMI
  Zamówiony towar zostanie wysłany przez nas niezwłocznie po zawarciu umowy.
  Informujemy, że szczegółowe warunki Kredytu Standardowego określa umowa zawierana pomiędzy Klientem, a daną Organizacją Finansującą.
 • Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
  Email został zerejestrowany