Rowery JOBOBIKE z certyfikatem TÜV

Jobo Europe dba o najwyższe standardy, aby nasi klienci mieli pewność, że wybierają produkt najwyższej jakości, którego użytkowanie będzie bezpieczne. Dlatego właśnie zadbaliśmy o to, by nasze rowery elektryczne zostały odpowiednio przetestowane i uzyskały certyfikat TÜV.

TÜV Rheinland to firma o ponad 140-letniej tradycji, działająca niemal na całym Świecie. Certyfikat TÜV to dokument potwierdzający, że dany produkt przeszedł testy bezpieczeństwa i jakości oraz spełnia standardy wymagane dla danego typu produktu. Badania i testy TÜV Rheinland  przeprowadza w sposób bezstronny i uczciwy, dzięki czemu wystawiane przez TÜV certyfikaty są wiarygodne.

Rowery elektryczne JOBOBIKE w latach 2020 oraz 2021 zostały przetestowane pod kątem spełniania wymogów normy EN15194:2017, dotyczącej rowerów ze wspomaganiem elektrycznym (EPAC). Oznacza to, że spełniły one kryteria istotne dla jakości i bezpieczeństwa oraz została potwierdzona ich zgodność z europejskimi i krajowymi normami.

Cieszymy się, że możemy nieustannie się rozwijać i zdobywać kolejne certyfikaty, które potwierdzają wysoki poziom wykonania naszych produktów oraz gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. Wierzymy, że marka JOBOBIKE będzie dla Państwa synonimem wiarygodności i doskonałej jakości.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany