JOBOBIKE SAM

Lekki rower elektryczny składany SAM Jest to e-rower przeznaczony dla osób w każdym wieku. Łatwy do złożenia, łatwy do przenoszenia.

Shop Now

JOBOBIKE EDDY

Eddy to rower składany elektryczny i do tego fatbike! Wsiądź do swojego eddy i wyrusz w niesamowitą podróż.

Shop Now

JOBOBIKE EDDY X

Szukasz składanego roweru elektrycznego na bardziej wymagające trasy? Podejmij wyzwanie i sprawdź nasz składany fatbike Eddy X w najtrudniejszym terenie!

Shop Now
Składany e-bike to najlepszy wybór dla osoby, szukającej roweru, który ma posłużyć jako codzienny środek transportu. Opcja składania sprawia, że łatwo przewieźć go w komunikacji miejskiej lub bagażniku auta i rozpocząć swoją przejażdżkę w dowolnym miejscu. Właśnie to przekonuje wiele osób, które pracują daleko od swojego miejsca zamieszkania, do wyboru roweru składanego. Funkcja składania ułatwi również przewożenie roweru windą, a także przechowywanie go w niewielkich pomieszczeniach. Twój e-bike możesz zabrać ze sobą do biura, i nie martwić się, że zostanie skradziony. Taki komfort ma niewiele osób, dojeżdżających do pracy rowerami. Zwykle muszą zakupić oni odpowiednie zabezpieczenia rowerowe oraz znaleźć w okolicy miejsca pracy odpowiedni stojak do przypięcia swojego jednośladu.

Zastanawiasz się, czy złożenie roweru nie sprawi Ci trudności? Bez obaw! Składane e-bike’i zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby ich złożenie było jak najłatwiejsze. Gdy już zapoznasz się ze swoim rowerem, będziesz umiał złożyć go w kilku prostych ruchach, w nie więcej niż 30 sekund.

Czy warto kupić składany rower elektryczny? Tak, jeżeli chcesz przesiąść się z samochodu na tańszy i bardziej ekologiczny środek transportu, ale pracujesz daleko od miejsca zamieszkania lub do miejsca pracy nie możesz dotrzeć komunikacją miejską. W takim wypadku, zakup składanego e-bike’a pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz żyć ekologicznie.

Składany Rower Elektryczny Artykuły Powiązane

Document

Składany Rower Elektryczny Instrukcja obsługi

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany