JOBOBIKE SAM

Lekki rower elektryczny składany SAM Jest to e-rower przeznaczony dla osób w każdym wieku. Łatwy do złożenia, łatwy do przenoszenia.

kup teraz

JOBOBIKE EDDY

Eddy to rower składany elektryczny i do tego fatbike! Wsiądź do swojego eddy i wyrusz w niesamowitą podróż.

kup teraz

JOBOBIKE EDDY X

Szukasz składanego roweru elektrycznego na bardziej wymagające trasy? Podejmij wyzwanie i sprawdź nasz składany fatbike Eddy X w najtrudniejszym terenie!

kup teraz
 • JOBOBIKE SAM
  Sam wyróżnia się na mieście stylem łączącym to, co najlepsze w rowerze składanym i miejskim z mocą roweru elektrycznego! Jest to e-rower przeznaczony dla osób w każdym wieku. Zarówno młodsi klienci, jak i seniorzy docenią jego zalety.
 • JOBOBIKE EDDY
  Model Eddy to składany rower elektryczny z grubymi oponami oraz pełną amortyzacją. Świetna opcja dla rowerzystów, chcących przemieszczać w terenach górskich, eksplorować szlaki terenowe, dojeżdżać do pracy, czy po prostu komfortowo korzystać z roweru posiadającego wspomaganie elektryczne.
 • JOBOBIKE EDDY X
  Eddy X to rower elektryczny i do tego fatbike! Planujesz weekend za miastem, jesteś fanem spinningu, trekkingu, wspinaczki i chcesz podjechać na rowerze mniej dostępne rejony? Składany EDDY X to najlepszy wybór dla osoby.
 • Składany e-bike to najlepszy wybór dla osoby, szukającej roweru, który ma posłużyć jako codzienny środek transportu. Opcja składania sprawia, że łatwo przewieźć go w komunikacji miejskiej lub bagażniku auta i rozpocząć swoją przejażdżkę w dowolnym miejscu. Właśnie to przekonuje wiele osób, które pracują daleko od swojego miejsca zamieszkania, do wyboru roweru składanego. Funkcja składania ułatwi również przewożenie roweru windą, a także przechowywanie go w niewielkich pomieszczeniach. Twój e-bike możesz zabrać ze sobą do biura, i nie martwić się, że zostanie skradziony. Taki komfort ma niewiele osób, dojeżdżających do pracy rowerami. Zwykle muszą zakupić oni odpowiednie zabezpieczenia rowerowe oraz znaleźć w okolicy miejsca pracy odpowiedni stojak do przypięcia swojego jednośladu.

  Zastanawiasz się, czy złożenie roweru nie sprawi Ci trudności? Bez obaw! Składane e-bike’i zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby ich złożenie było jak najłatwiejsze. Gdy już zapoznasz się ze swoim rowerem, będziesz umiał złożyć go w kilku prostych ruchach, w nie więcej niż 30 sekund.

  Czy warto kupić składany rower elektryczny? Tak, jeżeli chcesz przesiąść się z samochodu na tańszy i bardziej ekologiczny środek transportu, ale pracujesz daleko od miejsca zamieszkania lub do miejsca pracy nie możesz dotrzeć komunikacją miejską. W takim wypadku, zakup składanego e-bike’a pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz żyć ekologicznie.

  Składany Rower Elektryczny Artykuły Powiązane

  Document

  Składany Rower Elektryczny Instrukcja obsługi

  Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
  Email został zerejestrowany