#JOBOBIKE WIDEO

Dowiedz się więcej o JOBIKE EDDY

Planujesz weekend za miastem lub jesteś fanem wędkarstwa trekkingu lub wspinaczki i chcesz dostać się w miejsca bardziej niedostępne? Szukasz składanego roweru elektrycznego, którym przejedziesz różne trasy? Podejmij wyzwanie i przetestuj nasz składany fatbike Eddy w najbardziej błotnistym terenie!

Zegarek

POZNAJ SAM JOBOBIKE

Jobobike Sam posiada wiele zalet, które zostały ukazane w niniejszym filmie. Możliwość złożenia, niska rama, niska waga, manetka, duże i komfortowe siodełko, bateria Samsung, wodoodporne okablowanie, tylne światło STOP, możliwość jazdy w wyprostowanej pozycji i wiele.

Zegarek

Jak wyróżnić się w górach?

Na wyższym poziomie.Lekki i dynamiczny. Czerwono-szary lub czarno-biały. Bruno to uniwersalny rower elektryczny zbudowany z najlepszych części dostępnych do stworzenia roweru górskiego.Idealny do wycieczek terenowych!Eksploruj nowe miejsca. Na dziko. Bez ograniczeń. To żaden wyjazd w góry, gdy brakuje Bruno.

ZEGAREK

Ciesz się swoim miejskim życiem!

Jobobike Linda to e-bike zaprojektowany specjalnie dla kobiet – stylowy, wygodny i miejski. Solidna konstrukcja, bateria Samsung, silnik centralny oraz miejski wygląd to tylko nieliczne z jego zalet. Jobobike Linda to niezależność! Możesz jechać tak szybko jak chcesz i gdziekolwiek chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Zegarek

Jedź nim gdzie tylko chcesz!

Jobobike Robin to najmocniejszy i najbardziej dynamiczny elektryczny fatbike JOBOBIKE. W błotnistym terenie fatbike spisuje się świetnie, podczas gdy rowery o cieńszych oponach natychmiast grzęzną. Możesz wjechać tam, gdzie normalne rowery górskie nie dadzą rady. Górskie i leśne ścieżki, trudny teren to nie problem dla roweru elektrycznego Robin.

Zegarek

Viva-Rower Elektryczny Miejski

Jobobike VIVA to miejski e-bike, który będzie doskonałym rowerem elektrycznym do codziennych dojazdów do pracy. Szczegóły dotyczące e-bike’a Jobobike VIVA zostały przedstawione na naszym stoisku Jobobike. Jobobike Viva to rower bardzo lekki (22 kg), którym możemy jeździć zarówno po mieście, jak i w terenach wiejskich

Zegarek
Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany