#JOBOBIKE WIDEO

Dowiedz się więcej o JOBIKE EDDY

Planujesz weekend za miastem lub jesteś fanem wędkarstwa trekkingu lub wspinaczki i chcesz dostać się w miejsca bardziej niedostępne? Szukasz składanego roweru elektrycznego, którym przejedziesz różne trasy? Podejmij wyzwanie i przetestuj nasz składany fatbike Eddy w najbardziej błotnistym terenie!

Czytaj

POZNAJ SAM JOBOBIKE

Jobobike Sam posiada wiele zalet, które zostały ukazane w niniejszym filmie. Możliwość złożenia, niska rama, niska waga, manetka, duże i komfortowe siodełko, bateria Samsung, wodoodporne okablowanie, tylne światło STOP, możliwość jazdy w wyprostowanej pozycji i wiele.

Czytaj

Jak wyróżnić się w górach?

Na wyższym poziomie.Lekki i dynamiczny. Czerwono-szary lub czarno-biały. Bruno to uniwersalny rower elektryczny zbudowany z najlepszych części dostępnych do stworzenia roweru górskiego.Idealny do wycieczek terenowych!Eksploruj nowe miejsca. Na dziko. Bez ograniczeń. To żaden wyjazd w góry, gdy brakuje Bruno.

Czytaj

Ciesz się swoim miejskim życiem!

Jobobike Linda to e-bike zaprojektowany specjalnie dla kobiet – stylowy, wygodny i miejski. Solidna konstrukcja, bateria Samsung, silnik centralny oraz miejski wygląd to tylko nieliczne z jego zalet. Jobobike Linda to niezależność! Możesz jechać tak szybko jak chcesz i gdziekolwiek chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Czytaj

Jedź nim gdzie tylko chcesz!

Jobobike Robin to najmocniejszy i najbardziej dynamiczny elektryczny fatbike JOBOBIKE. W błotnistym terenie fatbike spisuje się świetnie, podczas gdy rowery o cieńszych oponach natychmiast grzęzną. Możesz wjechać tam, gdzie normalne rowery górskie nie dadzą rady. Górskie i leśne ścieżki, trudny teren to nie problem dla roweru elektrycznego Robin.

Czytaj

Viva-Rower Elektryczny Miejski

Jobobike VIVA to miejski e-bike, który będzie doskonałym rowerem elektrycznym do codziennych dojazdów do pracy. Szczegóły dotyczące e-bike’a Jobobike VIVA zostały przedstawione na naszym stoisku Jobobike. Jobobike Viva to rower bardzo lekki (22 kg), którym możemy jeździć zarówno po mieście, jak i w terenach wiejskich

Czytaj

Instalacja

Montaż torby na bagażnik

Zapnij górnąklamrę torby rowerowej na uchwycie, znajdującym się po lewej stronie tylnego bagażnika.....

Czytaj

Film dotyczący montażu wspornika dolnego kosza przedniego

Umieść koszyk w odpowiedniej pozycji na tylnym bagażniku, a następnie dociśnij go, aby go zamontować......

Czytaj

kosz z drewnianymi panelami

Odręć cztery śruby na główce sterowej za pomocą klucza imbusowego 4mm. Odłóż je na bok i uważaj, aby ich nie zgubić.......

Czytaj
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany