JOBOBIKE Sam

Lekkie składane rowery elektryczne dla osób starszych

Kup Teraz

JOBOBIKE Viva

Lekki Rower Elektryczny Miejski

Kup Teraz

Centralny e-rower zapewnia idealną równowagę roweru

Przeciętny rower elektryczny waży więcej od przeciętnego roweru tradycyjnego. Wiąże się to z jego budową, ponieważ musi on posiadać elementy takie jak bateria, silnik i kontroler. Podczas wyboru roweru elektrycznego należy pamiętać, że jazda na rowerach o niskiej wadze jest łatwiejsza niż na rowerach cięższych. Z tego względu warto wybrać lekki rower elektryczny. Wspomaganie silnika elektrycznego zapewnia możliwość szybkiej jazdy bez wkładania dużego wysiłku w pedałowanie. Na e-bike’u można przejechać dłuższe dystanse i dojechać w miejsca, które do tej pory były dla nas nieosiągalne podczas wycieczki rowerem tradycyjnym. Z e-rowerem także dojazd do pracy będzie przyjemniejszy – ominiesz na nim korki, poruszając się droga dla rowerów, odetchniesz świeżym powietrzem i nabierzesz energii na cały dzień.

Dla każdego, kto przymierza się do zakupu roweru elektrycznego, ważna jest nie tylko jego specyfikacja techniczna, ale także wygląd. JOBOBIKE w swojej ofercie posiada dwa modele lekkich rowerów elektrycznych – SAM oraz VIVA. SAM to e-bike składany, na 20-calowych kołach. Jego waga to jedyne 24 kg. Dostępny jest w dwóch kolorach – białym oraz szarym. Dzięki możliwości złożenia można z łatwością przewieźć go windą lub w bagażniku samochodu. Model VIVA to uniseksowy rower na kołach 700C. Zachwyca prostym, klasycznym wyglądem i waży jedyne 22 kg. Obydwa te rowery JOBOBIKE sprawdzą się świetnie do codziennej jazdy po mieście.

Lekkie Rowery Elektryczne Treść Powiązana

Document

Lekkie Rowery Elektryczne Instrukcja obsługi

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany