JOBOBIKE Sam

Lekkie składane rowery elektryczne dla osób starszych

Kup Teraz

JOBOBIKE Viva

Lekki Rower Elektryczny Miejski

Kup Teraz
Wraz z szybkim rozwojem nauki i technologii oraz wzrostem świadomości ekologicznej, lekkie rowery elektryczne stopniowo stają się nowym, coraz częstszym, wyborem mieszkańców miast. W porównaniu z tradycyjnymi rowerami czy jednośladami spalinowymi, przekonują konsumentów ze względu na swoją praktyczność, przyjazność dla środowiska oraz uzasadnioną ekonomiczność.

Centralny e-rower zapewnia idealną równowagę roweru

Przeciętny rower elektryczny waży więcej od przeciętnego roweru tradycyjnego. Wiąże się to z jego budową, ponieważ musi on posiadać elementy takie jak bateria, silnik i kontroler. Podczas wyboru roweru elektrycznego należy pamiętać, że jazda na rowerach o niskiej wadze jest łatwiejsza niż na rowerach cięższych. Z tego względu warto wybrać lekki rower elektryczny. Wspomaganie silnika elektrycznego zapewnia możliwość szybkiej jazdy bez wkładania dużego wysiłku w pedałowanie. Na e-bike’u można przejechać dłuższe dystanse i dojechać w miejsca, które do tej pory były dla nas nieosiągalne podczas wycieczki rowerem tradycyjnym. Z e-rowerem także dojazd do pracy będzie przyjemniejszy – ominiesz na nim korki, poruszając się droga dla rowerów, odetchniesz świeżym powietrzem i nabierzesz energii na cały dzień.

Dla każdego, kto przymierza się do zakupu roweru elektrycznego, ważna jest nie tylko jego specyfikacja techniczna, ale także wygląd. JOBOBIKE w swojej ofercie posiada dwa modele lekkich rowerów elektrycznych – SAM oraz VIVA. SAM to e-bike składany, na 20-calowych kołach. Jego waga to jedyne 24 kg. Dostępny jest w dwóch kolorach – białym oraz szarym. Dzięki możliwości złożenia można z łatwością przewieźć go windą lub w bagażniku samochodu. Model VIVA to uniseksowy rower na kołach 700C. Zachwyca prostym, klasycznym wyglądem i waży jedyne 22 kg. Obydwa te rowery JOBOBIKE sprawdzą się świetnie do codziennej jazdy po mieście.
 • Odciążona konstrukcja
  Rowery tego typu charakteryzują się nowoczesną budową wykorzystującą lekkie materiały, co przekłada się na mniejszą wagę całkowitą. To z kolei ułatwia manewrowanie, a także transport i parkowanie.
 • Uniwersalność w użytkowaniu
  Lekkie rowery elektryczne doskonale sprawdzają się w różnych kontekstach miejskich – od codziennych dojazdów do pracy, po zakupy, spotkania towarzyskie, czy aktywny wypoczynek. Ich uniwersalny design odpowiada na szerokie spektrum wymagań mieszkańców miast.
 • Oszczędność i dostępność
  W kontekście finansowym, lekkie rowery elektryczne prezentują się jako atrakcyjna alternatywa dla samochodów. Są nie tylko tańsze w zakupie, ale również w bieżącym użytkowaniu – niskie koszty ładowania baterii i brak wydatków na paliwo czynią je ekonomicznym wyborem wśród środków transportu miejskiego.
 • Lekkie Rowery Elektryczne Treść Powiązana

  Document

  Lekkie Rowery Elektryczne Instrukcja obsługi

  Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
  Email został zerejestrowany