JOBOBIKE Linda

Linda- Rower elektryczny z silnikiem centralnym. Mniejszy, lżejszy, cichszy i bardziej wydajny dla większej satysfakcji i szczęścia z jazdy.

Kup Teraz

JOBOBIKE Henry

Dużym plusem Henry rower z silnikiem centralnym'ego jest całkowita integracja baterii z rurą dolną oraz centralnie zamontowany silnik.

Kup Teraz

JOBOBIKE Lyon

Miejski rowery elektryczne z silnikiem centralnym męski Lyon to elektryczny rower miejski o ramie z niskim przekrokiem.

Kup Teraz

JOBOBIKE Bruno

Bruno to uniwersalny rowery elektryczne z napędem centralnym zbudowany z najlepszych części dostępnych do stworzenia roweru górskiego.

Kup Teraz

Centralny e-rower zapewnia idealną równowagę roweru

Rowery elektryczne z silnikiem centralnym stanowią nowoczesny środek transportu wysokiej jakości. Centralne umiejscowienie silnika zapewnia doskonałe zbalansowanie roweru.  Napęd centralny to najlepsze rozwiązanie na bardzo strome podjazdy - najpłynniej wspomoże Cię w trakcie jazdy pod górkę. Co więcej, moc silnika modyfikowana jest przez biegi zmieniane przerzutką. Oznacza to jej szerszy zakres pracy. Ewentualne wady tego rozwiązania? To najdroższe rozwiązanie spośród dostępnych opcji.

Rower elektryczny z silnikiem centralnym gwarantuje też większą wygodę użytkowania. W przypadku konieczności zdjęcia tylnego koła, jest to łatwiejsze niż w rowerach z napędem w tylnej piaście – nie wymaga odłączania kabli prowadzących z silnika do pozostałych elementów e-bike’a. W ofercie JOBOBIKE znajdziemy kilka rowerów elektrycznych z napędem centralnym. Są to rowery miejskie z niską ramą, Linda oraz Lyon; elektryczny rower MTB, Bruno; miejski e-bike dla eleganckiego mężczyzny, Henry. Klasyczny wygląd Henry'ego, na który składają się prosta forma, bateria zintegrowana z ramą oraz gustowny, grafitowy kolor, robią wrażenie na wszystkich, którzy zobaczą go na miejskich ścieżkach rowerowych. Henry jest bowiem idealnym rowerem miejskim. Linda i Lyon dzięki ramie o niskim przekroku są bardzo wygodne w użytkowaniu w mieście, zwłaszcza gdy często schodzimy z roweru i na niego wsiadamy. Bruno sprawdzi się dla osób które pragną szaleć na górskich szlakach. W ofercie JOBOBIKE każdy znajdzie zatem doskonały e-bike z silnikiem centralnym odpowiedni dla siebie.

Rower Elektryczny Z Silnikiem Centralnym Treść Powiązana

Document

Rower Elektryczny Z Silnikiem Centralnym Instrukcja obsługi

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany