Dlaczego rower elektryczny jest lepszy od samochodu?

Twój tryb życia wymaga od Ciebie ciągłego przemieszczania się? Musisz dojeżdżać do pracy, na uczelnię, po zakupy? Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego prywatnego środka transportu, dlatego wszędzie jeździsz samochodem?
STOP! Samochód wcale nie jest idealny! Gwarantujemy, że istnieje lepsze rozwiązanie. Lepsze zarówno dla Ciebie jak i dla otaczającego Cię Świata - rower elektryczny! Przekonaj się, dlaczego warto wysiąść z auta i wsiąść na e-bike!

Bez korków

Jeżeli jesteś stałym użytkownikiem samochodu, z pewnością zdarza ci się utknąć w korku. Czekanie w kolejce innych pojazdów nie jest przyjemne. Czujesz, że marnujesz czas, który mógłbyś spożytkować na coś przyjemniejszego lub bardziej pożytecznego. Z rowerem elektrycznym nie będziesz musiał już nigdy liczyć straconych minut! E-bike pozwoli Ci pokonać wybraną trasę, nawet taką prowadzącą przez najbardziej zatłoczoną część miasta, bez czekania w korku.
Mknąć swoim e-rowerem możesz ulicą lub ścieżką rowerową. W wielu miastach sieć dróg dla rowerów jest coraz bardziej rozbudowana, dlatego w większość miejsc dojedziesz bez żadnego problemu!Ekologicznie

Wybierając samochód napędzany tradycyjnym paliwem, przyczyniasz się do zwiększenia zanieczyszczenia powietrza. Myślisz, że korzystanie z transportu publicznego rozwiąże ten problem? Owszem, autobus emituje średnio 101g CO2 na każdy przejechany kilometr w przeliczeniu na jednego pasażera. To znacznie mniej, niż samochód osobowy, lecz nadal o wiele więcej niż rower elektryczny - korzystanie z e-bike'a emituje zaledwie 22g CO2 na kilometr (biorąc pod uwagę zarówno wyprodukowanie jak i utrzymanie roweru). Przesiądź się na rower elektryczny i bądź eko!

Tanio

Na jednym ładowaniu baterii e-bike'a możesz przejechać nawet do 120 km. Naładowanie baterii do pełna kosztuje jedynie około 60 groszy! Oznacza to, że codzienne korzystanie z roweru elektrycznego jest o wiele tańsze od użytkowania samochodu. Również koszt samego e-bike'a jest niższy niż koszt samochodu ze średniej półki. Rowery elektryczne nie podlegają też obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. Twój portfel z pewnością będzie Ci wdzięczny z zamiany auta na rower elektryczny ;)

Zdrowo

Do tego chyba nie musimy nikogo przekonywać. Ruch na świeżym powietrzu zawsze będzie dla Twojego ciała lepszy niż siedzenie w jednej pozycji w metalowej puszce ;). Świeże powietrze doda Ci energii, a mała dawka wysiłku fizycznego przed kolejnym dniem pełnym wyzwań sprawi, że w Twój organizm wytworzy endorfiny - hormony szczęścia. To co? Chcesz zaczynać każdy kolejny dzień z uśmiechem?
Jeżeli masz problemy zdrowotne i dlatego do tej pory wybierałeś samochód, nie bój się wypróbować e-bike'a. Silnik elektryczny będzie wspomagał pracę twojego ciała. Poradzisz sobie nawet, jeżeli masz problemy ze stawami czy kręgosłupem. Nadal możesz być aktywny!

To wszystko brzmi super, ale wciąż masz wątpliwości?
Domyślamy się, jakie pytania kłębią się teraz w Twojej głowie.

Masz dziecko i wozisz je samochodem do przedszkola? Dobierz do swojego e-roweru odpowiedni fotelik dziecięcy! Twoja pociecha będzie mogła podziwiać Świat, machać przechodniom, poczuć wiatr we włosach i oddychać pełną piersią :)

Przewozisz bagaże? E-bike'i często wyposażone są w tylne bagażniki. Do rowerów takich jak JOBOBIKE EDDY i JOBOBIKE ROBIN możesz dokupić także bagażnik przedni lub pojemne kosze, do których bez problemu załadujesz większe zakupy.

Jeżeli chcesz zmienić tryb swojego życia na bardziej eko, nie wahaj się. Nie musisz zaczynać od małych rzeczy - zacznij od wybrania porządnego roweru elektrycznego! :)

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany