RoadTripBus testują JOBOBIKE EDDY!

Kasia i Wojtek, podróżnicy oraz twórcy bloga RoadTripBus, postanowili na kolejną swoją wyprawę zabrać nasz składany, elektryczny fatbike JOBOBIKE EDDY. W przeszłości, w Austrii, mieli już oni styczność z rowerami elektrycznymi, teraz wypróbować mogli e-bike polskiej produkcji. Zanim jednak zapakowali EDDY'ego do swojego busa i wyruszyli w podróż do zasypanego śniegiem Zakopanego, przetestowali ten e-bike w mieście. Co sądzą o początkach swojej znajomości?

"...tego dnia testowaliśmy rower elektryczny Eddy od @jobobike_poland i bardzo się z nim polubiliśmy :D"

Nic dziwnego. Eddy to nie tylko w pełni amortyzowany rower doskonały do jazdy w trudnym terenie, ale także sprzęt, który doskonale sprawdzi sie w mieście. Jego tłuste opony pozwolą komfortowo i bez trudnu pokonać wysokie krawężniki, przejścia przez torowiska oraz drogi wyłożone kostką brukową.

Jesteśmy pewni, że wspólna przygoda Kasi, Wojtka i Eddy'ego będzie pełna wspaniałych wrażeń, ciekawych rowerowych tras i przepięknych chwil. Jesteście ciekawi jak EDDY spisze się w zimą w Tatrach? Koniecznie śledźcie Road Trip Bus oraz JOBOBIKE w mediach społecznościowych!

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany