JOBOBIKE na CAMPER CARAVAN SHOW

W dniach 07-10.10.2021 nasz zespół brał udział w niesamowitym wydarzeniu – największych targach caravaningowych w Europie Środkowo-Wschodniej – Camper Caravan Show w nadarzyńskim Ptak Warsaw Expo.

Targi karawaningowe to wydarzenie skierowane do szerokiego grona fanów turystyki. W tym roku Camper Caravan Show cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dwie hale targowe pełne były wystawców, wspaniałych kamperów, przyczep kempingowych oraz odwiedzających. W tym kolorowym tłumie znaleźć można było ekipę JOBOBIKE, która wszystkim zainteresowanym z dumą prezentowała nasze rowery elektryczne.

Na Camper Caravan Show pojawiliśmy się jako Partner firmy Elcamp, zajmującej się kompleksową obsługa branży karawaningowej, oraz Warszawskiego Centrum Caravaningu „Szerokiej Drogi”, sprzedawcy kamperów i przyczep kempingowych.

Byliśmy zachwyceni tym, jak dużą uwagą odwiedzających targi osób, cieszyły się e-bike’i JOBOBIKE. Tłumy ludzi ustawiały się w kolejce, aby obejrzeć, dotknąć i wypróbować e-rowery, a my z cierpliwością i uśmiechem prezentowaliśmy nasze produkty i odpowiadaliśmy na wszystkie pytania.

Nietrudno pewnie domyśleć się, które rowery JOBOBIKE cieszyły się największą popularnością. Oczywiście były to JOBOBIKE SAM oraz JOBIKE EDDY. Użytkownicy przyczep kempingowych oraz kamperów ciekawi byli tych rowerów składanych. Poszukiwali oni bowiem rowerów elektrycznych, które bez problemu zmieszczą się do kampera, lecz zapewnią rowerzyście możliwość sprawnego i przyjemnego zwiedzenia nowych, ciekawych miejsc. Z tego względu najczęstszym pytaniem było to, dotyczące wymiarów złożonego roweru. Oczywiście, nie tylko na nie odpowiadaliśmy, lecz także prezentowaliśmy złożone egzemplarze JOBOBIKE SAM oraz JOBIKE EDDY. Odwiedzających interesowały także waga roweru oraz dystans, jaki pokonać można na jednym ładowaniu baterii.

Nasza obecność na Camper Caravan Show uświadomiła nam, jak wielu ludzi w Polsce pragnie zdobyć na temat rowerów elektrycznych rzetelne informacje. Większość klientów nieśmiało zbliżała się do naszego stoiska. Bardzo często padało pytanie: „Jak działa rower elektryczny?”. A gdy już poznali odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania, przychodził czas na jazdy testowe. Mieliśmy szczęście, gdyż nasze stoisko znajdowało się w idealnym do tego, przestronnym miejscu. Nierzadko odwiedzający obawiali się swojego pierwszego kontaktu z e-rowerem, lecz już po krótkiej przejażdżce stawali się oszołomieni i zachwyceni wrażeniem jazdy na e-bike'u. Większości nie wystarczyły testy jednego modelu – byli niezwykle ciekawi wszystkich naszych produktów i każdy z nich chcieli wypróbować, co oczywiście z radością im umożliwialiśmy!

Wśród dziesiątek pytań znalazły się też te o asortyment, który jeszcze nie jest u nas dostępny. Wiele osób deklarowało zainteresowanie innymi modelami rowerów elektrycznych składanych, zwłaszcza mniejszych, na kółkach 16-calowych. Wiemy też, że powodzeniem cieszyłyby się również inne kolory naszych popularnych modeli – białe, czarne i czerwone JOBOBIKE SAM z pewnością znalazłyby wielu fanów. Stanowi to dla nas motywację do dalszej ciężkiej pracy i poszerzania naszej oferty o kolejne produkty i ich różne warianty. Pragniemy, aby razem z JOBOBIKE każdy odnaleźć mógł e-bike, o jakim marzy.

Targi Karawaningu w Nadarzynie uświadomiły nam, jak wspaniałą okazję do szerzenia naszej misji stanowią tego typu wydarzenia. Z pewnością nie raz jeszcze weźmiemy udział w tych i podobnych targach, aby promować zdrowy i ekologiczny środek transportu, jaki stanowią rowery elektryczne. Do zobaczenia 😊

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany