• BIKE EXPO już za nami

    BIKE EXPO już za nami
    W miniony weekend mieliśmy ogromną przyjemność spotkać sie z Wami na targach BIKE EXPO na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Było to ekscytujące wydarzenie, które na długo zapadnie nam w pamięci. Podczas imprezy odwiedzający mogli wysłuchać ciekawych prelekcji oraz zapoznać się z ofertą rowerów i akcesoriów ponad 50 wystawców. Wśród nich oczywiście nie zabrakło JOBOBIKE. Ogromne wrażenie zrobiła na nas ilość osób zainteresowanych rowerami...
Gratukacje! Udało Ci się zasubskrybować!
Email został zerejestrowany